Opravy, nátěry, mytí a čištění střech a fasád

Naše společnost je schopna zajistit kompletní opravy střech nebo fasád. Specializujeme se i na havarijní stavy Vašich objektů. V případě havarijního stavu je pro nás samozřejmostí urychlené jednání a přednostní poskytnutí našich služeb.
Vzhledem k naší specializaci na horolezeckou techniku není nutný ve většině případu zábor chodníku. V případě, že tato nutnost nastane, včas Vás upozorníme.
V případě, že jste správcem nebo vlastníte památkový objekt, jistě víte, že sebemenší oprava fasády nebo střechy může být velmi komplikovaná. I s takovými objekty máme zkušenosti. Veškeré starosti ohledně materiálu a odstínu barvy jsme schopni zajistit a následně předložit Národnímu památkovému úřadu.

Další službou, kterou pro Vás dokážeme zajistit, jsou nátěry střech, fasád a mnoho dalších konstrukcí ve výšce. Nátěry provádíme rychle, efektivně a bez nákladů spojených se záborem chodníku. Volbu barevného odstínu s Vámi zkonzultujeme a případně zájmu zajistíme její dodání od dodavatele. Před samotným nátěrem barvou natíranou plochu řádně očistíme a naneseme penetrační nátěr. Naši zaměstnanci se vždy chovají profesionálně a jsou trpělivý i s těmi nejnáročnějšími klienty.

Nabízíme

  • Urgentní opravy havarijního stavu
  • Opravy památkově chráněných objektů
  • Kompletní opravy střech nebo fasád
  • Mytí a čištění střech a fasád
  • Natěračské práce
    (Kovové konstrukce, Nátěry vodojemů, Lávky, Stožáry, Antény, Střechy a oplechování, Okapy, Fasády domů, Hromosvody, Mosty, Okna, Balkony, Zábradlí, Veřejné osvětlení, Komíny, atd.)

Poptávkový formulář

Prohlídky a kalkulace jsou zdarma.
Poptejte nás a zbavte se starostí...

EMAIL

FAQ

 
Galerie - naše práce
Referenční projekty