Klempířské a pokrývačské práce

Hydroizolace střech z asfaltových pásů

Izolace z asfaltových pásů slouží hlavně k ochraně proti vlhkosti a vodě. Pásy mají dlouholetou životnost, jednoduše se instalují a udržují.

Hydroizolace střech PVC

PVC fólie slouží hlavně k ochraně proti vlhkosti a vodě. Též disponuje dlouholetou životností, jednoduchou instalací a údržbou. Hlavní výhodou oproti asfaltovému pásu je její instalace bez použití přímého ohně – vyšší bezpečnost. Fólie se spojuje pouhým lepením, je lehčí, tvárnější a lépe odolává teplotním rozdílům. Fólii lze použít i jako hydroizolační folii bazénů, či jezírek.

Falcované plechové krytiny

Drážkové, neboli falcované krytiny najdou své uplatnění na všech typech staveb. Jejich hlavní výhodou je vysoká tvárnost plechu a vysoce nadčasový design. Tento druh krytiny je vhodný jak pro historické tak i moderní stavby. Vyniká velmi dlouhou životností a velmi širokým výběrem jak základních barev, tak i barev dle přání zákazníka.

Betonové a pálené střešní krytiny

Pálená střešní taška patří mezi nejstarší střešní krytiny a však i dnes je velmi moderní a vysoce žádaná. Lze ji použít na velké množství střech se sklonem již od 12°. Výhodou těchto tašek je barevná stálost a dlouhá životnost. Dále se dají velmi dobře recyklovat a neobsahují škodlivé přísady. Tento druh krytiny má také vysoký tepelný odpor, dobré akumulační vlastnosti a dobrý součinitel prostupu vodních pár.

Nabízíme:

  • Dodání a montáž klempířských prvků na míru
  • Výměna střešní krytiny
  • Rekonstrukce střech
  • Opravy střech – drobné i rozsáhlé

Poptávkový formulář

Prohlídky a kalkulace jsou zdarma.
Poptejte nás a zbavte se starostí...

EMAIL

FAQ

 
Galerie - naše práce
Referenční projekty